RehaCom Türkiye AB Eğitim ve Sağlık Hizmetlerinin bir oluşumdur. AB Eğitim ve Sağlık Hizmetleri 2021 senesinde İzmir merkezli olarak kurulan bir şirket olup uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, bilişsel terapi alanında kullanılan bilgisayar temelli programları ülkemize tedarik etmektedir. Şirketimiz, “RehaCom” programının Türkiye distribütörüdür.

Biz Kimiz ?

RehaCom, bilgisayar destekli bilişsel rehabilitasyon için kapsamlı ve gelişmiş bir yazılım sistemidir.

Bu pratik araç, terapiste dikkat, konsantrasyon, hafıza, algı, günlük yaşam aktiviteleri ve çok daha fazlasının belirli yönlerini etkileyen bilişsel bozuklukların rehabilitasyonunda yardımcı olur.

Görevleri çözerek beyin süreçleri aktive edilecek ve önemli beyin fonksiyonları iyileştirilecek veya restore edilecektir.

RehaCom, yaşanılan sıkıntının çok akut bir aşamasında bile kullanılabilir ve iyileşmenin tüm aşamalarında geçerliliğini korur. Eğitim modülleri, bilişsel bir değerlendirmeye dayalı olarak veya artan sayıda Tarama Modülü kullanılarak kolayca seçilebilir.

Başarılı eğitim, kullanıcının günlük yaşamın zorluklarıyla daha iyi başa çıkabileceği anlamına gelir.  Ana dilde eğitim Yazılımın yaklaşık 30 modülü vardır ve ayrıca 27 diğer ana dilde de mevcuttur, böylece hastalar kendi ana dillerinde çalışabilirler. Yazılım otomatik olarak uyarlanabilir olduğundan zorluk seviyesi hastanın performansına göre artıp azalacaktır. Bir tesiste bir süre tedavi gördükten sonra, hasta RehaCom’un uzaktan denetimli eğitim seçeneği kullanılarak internet üzerinden evde de denetlenebilir.

Misyonumuz

Misyonumuz, güçlü bir takım ruhu ile hoşgörü saygı ve dürüstlüğü ön planda tutarak sağlık ve eğitim hizmetlerinde kaliteye ve mükemmele ulaşmaktır. Zihin sağlığı konusunda öncü bilimsel araştırma ve eğitim çalışmaları ile etkililği ve kalitesi kanıtlanmış sağlık programlarını tedarik ederek, alanında örnek bir sağlık hizmeti sağlayıcısı olmak.

Sağlık ve eğitim hizmetlerinde kaliteli, verimli, güvenilir, lider olmaktır. Hem ülkesinde hem bölgesinde zihin sağlığı başta olmak üzere, referans gösterilen, tercih edilen, eğitim-öğretim ve sağlık hizmetinin sunumu yönüyle lider, bir eğitim sağlık tedarikcisi olmak

Lider Takımımız

Ülkemizde ve çevre ülkeler içerisinde sektörüne liderlik eden sağlık ve eğitim alanında öncü ve yenilikci hizmetlerin yaygınlaşmasını için çaba sarf eden bir sağlık ve eğitim şirketi olmak.

Aydın ALEGÖZ

AB Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Kurucu Ortak

AB Eğitim ve Sağlık Hizmetlerinin kurucu ortağıdır. 14 yılı aşkın eğitim ve işletme yönetimi tecrübesine sahiptir.

Barış KIPÇAK

AB Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Kurucu Ortak

AB Eğitim ve Sağlık Hizmetlerinin kurucu ortağıdır. 15 yılı aşkın özel eğitim alanında profesyonel çalışandır.

Bize bildirin !

Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.