Dikkat Eğitimi Modüleri

Dikkat bozuklukları hem nörolojik hem de psikiyatrik hastalarda çok yaygındır ve yaşamın her alanını etkiler. “

Başarılı eğitim, kullanıcının günlük yaşamın zorluklarıyla daha iyi başa çıkabileceği anlamına gelir.
RehaCom, yaşanılan sıkıntının çok akut bir aşamasında bile kullanılabilir ve iyileşmenin tüm aşamalarında geçerliliğini korur. Eğitim modülleri, bilişsel bir değerlendirmeye dayalı olarak veya artan sayıda Tarama Modülü kullanılarak kolayca seçilebilir.
Ana dilde eğitim Yazılımın yaklaşık 30 modülü vardır ve ayrıca 27 diğer ana dilde de mevcuttur, böylece hastalar kendi ana dillerinde çalışabilirler. Yazılım otomatik olarak uyarlanabilir olduğundan zorluk seviyesi hastanın performansına göre artıp azalacaktır.
Bir tesiste bir süre tedavi gördükten sonra, hasta RehaCom’un uzaktan denetimli eğitim seçeneği kullanılarak internet üzerinden evde de denetlenebilir.

İletişime geçin!

Ürünlerimizin kurulumundan teknik desteğe, ücretlendirmeden uzman tavsiyelerin kadar tüm sorularınız için +90 505 629 11 21 numaralı telefonu arayıp lütfen bizden bilgi alın.

  En çok karşılaştığımız sorular

  RehaCom ürünleri

  • Dikkat Eğitimi
  • Hafıza Eğitimi
  • Yönetici Fonksiyonları Eğitimi
  • Görme Alanı Eğitimi
  • Görsel-Motor Yetenekleri
  • REHACOM TARAMA MODÜLÜ

  RehaCom kurulumu

  RehaCom gereksinimleri

  RehaCom 6.10 için sistem gereksinimleri
  İşletim sistemi: Windows 8 ya da Window 10

  RehaCom Nasıl Çalışır?

  Alman rehabilitasyon kliniklerinin %95’inden fazlasının RehaCom’u her gün kullanması ile RehaCom, bilgisayar tabanlı bilişsel rehabilitasyon için Avrupa’nın önde gelen aracı haline geldi! Her ne kadar oyun gibi kullanımı ilgi çekici olsa da bu, eğlence amaçlı bir beyin jimnastiği aracı değildir.

  Klinisyenler ve mühendisler tarafından, beyin hasarlarının ardından bilişsel
  sorunları olan kullanıcılara gerçek yaşamlarına faydalar sağlamak üzere tasarlanmıştır. RehaCom ile sınırsız sayıda Terapist ve danışan profiline sahip olabilirsiniz. Danışanlar gerektiğinde birden fazla terapiste atanabilir. Bir profil oluşturmak için yalnızca bazı temel bilgilere ihtiyacınız var, ancak gerekirse çok daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Bir danışan Profili oluşturduktan
  sonra, danışanın mevcut durumları hakkında bir fikir edinmek ve başlangıç modülleri için öneriler alabilir, bir veya iki Tarama Modülünü deneyebilirsiniz.